PDA

Pogledaj Full Version : Filmovi

Stranice : [1] 2 3

anes
09.09.2005., 21:56
Ako pocnem trebace mi deset dana da pisem, tezak filmoman sam bio(pa i jos sam ali nemam vremena) sad sam malo out(family ocupation).
Nego mozete poceti pisati o vasim a ja sam negde zarurio moj spisak sa mojih TOP 100 svih vremena, ali postavicu ga.

anes
09.09.2005., 21:57
Jaoj promasio sam naslov omiljeni :-) (omoljeni) :shy:

Ayrton
09.09.2005., 22:02

Kralj si :-)

Moj omoljeni film :-) je, barem jedan od omiljenih - Legenda o jeseni.

matta
09.09.2005., 22:04
oduvjek sam volio cikluse s bondom jamesom bondom
mada su jeb... (ne)realni :-)

anes
09.09.2005., 22:08

Kralj si :-)

Moj omoljeni film :-) je, barem jedan od omiljenih - Legenda o jeseni.
dobar izbor Bred u jedan od kvalitetnijih naslova

matta
09.09.2005., 22:10
malo novije(ne tako novije) komedije i nisu tako lose...
mravci u gacama,,,
mrak film je klasik(kako kome)
a ovaj novi g. i gos. smith se ne cini los :clap: :clap:

Ayrton
09.09.2005., 22:11
Zna?i gledao si i ti.

Nisam baš ljubitelj drama, ali onaj je film ipak ?udo odra?en.

anes
09.09.2005., 22:12
Jeste gledali "Instinct" Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr.?
Bilo ga je na HTV - u pre nedelju dana

matta
09.09.2005., 22:13
MiB je zakon kad su na nov@ tv

man
in
black

anes
09.09.2005., 22:15
Ti volis komercijalne stvari matta

matta
09.09.2005., 22:21
ma svasta ti volim :aha: :aha: :aha:
a dali je tko gledao mladi revolverasi 1 i 2
inace mi vest. nisu nesto ali ovaj bi mogao pogledati mali 1 000 000 puta film je super...
i santee je ok nije nesto ali je ok

Ayrton
09.09.2005., 22:22
Pakleni šund je dobar, a i ina?e Travoltini filmovi.

anes
09.09.2005., 22:25
ma svasta ti volim :aha: :aha: :aha:
a dali je tko gledao mladi revolverasi 1 i 2
inace mi vest. nisu nesto ali ovaj bi mogao pogledati mali 1 000 000 puta film je super...
i santee je ok nije nesto ali je ok
Naravno dobar je.

matta
09.09.2005., 22:25
slazem se on mi super...
ima on fen. filmova

anes
09.09.2005., 22:28
Get Shorty i Pulp fiction naravno su mu najbolji

Sting
09.09.2005., 23:03
Ja volim malo dublje filmove.. i jako mi je drago kad tragicno zavrse.. npr., oni Clinta Eastwooda poput Savrsenog svijeta ili Mostova....

Ciklus o Jamesu Bondu obozajem, imam ih vecinu... i gledao sam ih sve skupa preko 150 puta.

Timothy Dalton i Sean Connerz su mi najbolkji gluymci..

09.09.2005., 23:06
Upravo gledam film Michael Vaillant o jednom francuskom, fenomenalnom voza?u, film je savršeno ura?en.

matta
09.09.2005., 23:06
ma nije ni pierce brosnan tako los u njegovoj ulozi
a sto mislite oce li biti ijedan film s "hrvatskim" bondom :clap: :clap:

Sting
09.09.2005., 23:12
Pierce Brosnan je atraktivan Bond, no njegova mana su mlakost, popustljivost....
Sjetite se kako je Sean postupao prema Tany u From Russia With Love.. kada ju je udario. Npr., Pierce u TWINE s Elektrom mlako pregovara.
Naravno, nije kriv Pierce nego scenaristi... no scenarij je prilagoden za Pierca.......Piercu ne odgovaraju ozbiljne situacija.

Goldeneye je super film... jako mi se svida Dozvola za ubojstvo i to mi je jedan od najdrazih Bondova.. medu prva tri...

anes
09.09.2005., 23:15
Upravo gledam film Michael Vaillant o jednom francuskom, fenomenalnom voza?u, film je savršeno ura?en.
Vidio sam danas reklame, ali krivo mije jer ga nemogu gledati.

anes
09.09.2005., 23:17
Po mene Sean je bio najbolji, a ako bude Goran sledeci moracu njega da stavim medju prvih. :-)
Zelim mu srecu.

Sting
09.09.2005., 23:19
Generalno gledajuci, Sean je bio najbolji Bond... i jako dobar za siru publiku.
Dalton je bio originalni Bond koji je najslicniji karakternom opisu Iana Flaminga....

Ayrton
09.09.2005., 23:20
Po mene Sean je bio najbolji.

Daleko najbolji :clap:

Sting
09.09.2005., 23:22
No Timothy je isto bio super...
Ali Sean je imao onaj nezaboravan sarm 60-ih// suncane naocvale, sesir.. vozio se u Sunbeamu...

anes
09.09.2005., 23:30
On jos ima sarm iako je u odminutim godinama.
Vrlo kvalitetan glumac

Sting
09.09.2005., 23:32
Po meni on nije nesto pretjerano kvalitetan.... Tomothz je kvalitetniji od njega. Timothy je bio najvjestiji glumac koji je igrao Bonda....

anes
09.09.2005., 23:39
Tu si greska prijatelju. Sean je Vrlo kvalitetan glumac i Timothy ga nemogu uporedjivati njime nikako.
Pogledaj mu samo filmografiju. Iako i Timothy je engleska skola glume on je za klasu slabiji

anes
09.09.2005., 23:40
Timothy mogu uporediti sa Rogerom

matta
10.09.2005., 00:19
slazem se...sa stingom :aha: :aha: :aha: tip je legenda

Berger
10.09.2005., 01:37
1. Mostovi okruga Madisson (Eastwood)
2. Reservoir Dogs (Tarrantino)
3. Spašavanje vojnika Ryana (Spielberg)
4. Ime ruže (ne znam redatelja)

?etiri najdraža, svaki u svom žanru.

Bond - odli?na razbibriga. Najbolji i meni je - Sean Connery.

anes
10.09.2005., 01:40
1. Mostovi okruga Madisson (Eastwood)
2. Reservoir Dogs (Tarrantino)
3. Spašavanje vojnika Ryana (Spielberg)
4. Ime ruže (ne znam redatelja)

?etiri najdraža, svaki u svom žanru.

Bond - odli?na razbibriga. Najbolji i meni je - Sean Connery.
Ime ruze, odvno ga nisam gledao remek delo(Jean-Jacques Annaud - redatelj), a o Tarrantino namam sta reci, covek je doneo sa rdrigezom svezinu u Holywoodu.

Berger
10.09.2005., 01:48
Troši malo previše krvi, ali ovo mi je film namogu?e realan. Pravi prikaz kriminalnih karaktera. Kako vidiš, izuzev "ime ruže", svi su realni prikaz životnih situacija. Takve filmove volim. Ne volim više akcijske, dozlaboga su dosadni, pogotovo kad vidim Stevena Segala...

anes
10.09.2005., 01:58
Troši malo previše krvi, ali ovo mi je film namogu?e realan. Pravi prikaz kriminalnih karaktera. Kako vidiš, izuzev "ime ruže", svi su realni prikaz životnih situacija. Takve filmove volim. Ne volim više akcijske, dozlaboga su dosadni, pogotovo kad vidim Stevena Segala...
Kako to on koristi i nakoji nacin on prikazuje je sustina, jer da te neko ubistvo(u filmu) nasmijat, je vrlo tesko uraditi, kao ono u Pulp Fiction kad auto udari u dupka, i travolta upoca mali u auto i raznese mu glavu. Da se to tako prikaze i natera gledatelj da se smije je ... neznam.
Vratio je Travoltu u top glumce s tim filmom.

Berger
10.09.2005., 02:02
To?no tako.
Eastwooda bih spomenuo kao ?ovjeka kojeg STVARNO poštujem. Sjeti se prvih spaghetti westerna, Prljavog Harrya... mislio sam da ?e ostati glumac poput Stallonea ili tako nešto. A onda ?ovjek režira i odglumi "Mostove...". Za ne vjerovati.

anes
10.09.2005., 02:11
U zadnjih godina mozda i najuspjesniji redatelj u holywoodu, jer je vrlo cjenjen u akademiji, uostalom vide se po priznanja i nominacije za oscara, iako oscar nije relevantan za oceniti kvalitet filma.
Nije samo Madison, evo i zadnji uspeh sa Milion dolar baby, Pre sa Mistic river i da ne nabrajam, skidam kapu.
A sto se tice spageti vestern pa i Dirty Harry pa to su cetiva, posebno spageti westerni jer su mnogi sadasni redatelji porasli i ucili od njih, uzmi Sergio Leone na primer, on ima po meni najbolje scene uradjeno na filmu ikad.

biznis
10.09.2005., 02:23
Mrtav 'ladan iliti "Dead Cool"... :aha:

lovro
10.09.2005., 08:41
Meni su najbolji Star Warsi. Ina?e nisam pogledao niti isje?ka iz bilo kojega Lord of the Rings!!! :shock: :shocked:

daworrr
10.09.2005., 11:39
1. Mrtav 'ladan :aha:
... i "Usuall suspects"... prevode ga kao "Dezurni krivci" ili "Privedite osumnjicene"... ne znam je li iko gledao meni je mnogo mocan... glume Kevin Spacey, Benicio del Toro... inace od glumaca svidjaju mi se Mickey Rourke, Woody Harelson... Angelina Jolie :aha: ...

matta
10.09.2005., 12:27
DOBAR-LOS-ZAO
je dobar film

anes
10.09.2005., 19:44
1. Mrtav 'ladan :aha:
... i "Usuall suspects"... prevode ga kao "Dezurni krivci" ili "Privedite osumnjicene"... ne znam je li iko gledao meni je mnogo mocan... glume Kevin Spacey, Benicio del Toro... inace od glumaca svidjaju mi se Mickey Rourke, Woody Harelson... Angelina Jolie :aha: ...
To davore,to je filmcina,jedno od najboljih scenerija trilera ikad.
Komletan film sto se tice redatelja, casting, gluma i t.d
Prav izbor.

matta
10.09.2005., 19:56
:-) rotfl
http://www.besplatne-stvari.com/igre/Za ... ng_matrix/ (http://www.besplatne-stvari.com/igre/Zabava/pingpong_matrix/)

hehe.......(odgledati do kraja)
sve filmske tajne rotfl rotfl :-)

Berger
11.09.2005., 01:02
U zadnjih godina mozda i najuspjesniji redatelj u holywoodu, jer je vrlo cjenjen u akademiji, uostalom vide se po priznanja i nominacije za oscara, iako oscar nije relevantan za oceniti kvalitet filma.
Nije samo Madison, evo i zadnji uspeh sa Milion dolar baby, Pre sa Mistic river i da ne nabrajam, skidam kapu.
A sto se tice spageti vestern pa i Dirty Harry pa to su cetiva, posebno spageti westerni jer su mnogi sadasni redatelji porasli i ucili od njih, uzmi Sergio Leone na primer, on ima po meni najbolje scene uradjeno na filmu ikad.

Slažem se u svemu. Ali pao mi na pamet - "Glup, gluplji". Odli?na komedija.

anes
11.09.2005., 01:11
da, da za relaksiranje a i garant sad sii tako raspolozen posle takve noci

Berger
11.09.2005., 01:24
da, da za relaksiranje a i garant sad sii tako raspolozen posle takve noci

:-) :aha: :nja: rotfl :wave: ;-) :rotflmad: :top: :beer: :respekt:

i na koncu -

:drunk:

anes
11.09.2005., 01:30
Mozda po tvoj ukus sada nesto kao "Debi osvaja Hollywood" da potrosis neku kaloriju. :beer: :respekt: :-)

Berger
12.09.2005., 00:50
Mozda po tvoj ukus sada nesto kao "Debi osvaja Hollywood" da potrosis neku kaloriju. :beer: :respekt: :-)

...Forest Gump...

anes
12.09.2005., 12:58

...Forest Gump... :shocked:

berni
12.09.2005., 13:23
ima ih mnogo ... ali Star Warsi, pa i Lord-ovi ... povijesni spektakli i sf filmovi imaju prednost ... :aha:
:wave:

anes
12.09.2005., 13:26
Americka lepota(American beauty) - u zadnje godine jedan od najboljih filmova.
Ali uhvatili se samo americkih filmova koja imaju hiper produkcija a kvalitet vrlo malo, mozda nekih 10%
Evropski je film vrlo kvalitetniji iako se javlja neka tendencija komercijalizacije, posebno franuskog.
Evo da napomenemo nekih: Vita bella, La , Malena, Doberman, i naravno starijih Amarcord, Cinema Paradiso.

Marx
12.09.2005., 14:10
meni je jedan od najboljih Bijeg iz Shawshanka (ili kako se to ve? piše), LoTR, lov na crveni oktober, most na rijeci kwai.....

anes
12.09.2005., 14:26
Gde si druze Marx nema te.
Za begstvo si u pravo, unikat. :clap:

Marx
12.09.2005., 14:27
evo evo vratio sam se... još samo da promili spadnu na normalnu razinu (negdi oko 2-3) :-) :-)

anes
12.09.2005., 14:32
dobro dosao, dovesces se ti uredu, ali nemoj previse. :-)

Marx
12.09.2005., 14:35
i ja kažem...
i još sam zaboravio par horrora: Zora živih mrtvaca i Teksaški masakr motornom pilom 3

anes
12.09.2005., 14:41
Jedini horori da tako kazem od novijih su Ring 1(dvojka nisam pogledao jos) i Sesto culo(triler - horor)
U principu mrzim filmove svrstavat u zanrove, ali aj nek ti bude. :-)

Marx
12.09.2005., 14:44
noviji su horrori ve?inom nekakva mješancija izme?u horrora-akcije-triler...pa mi i nisu baš nešto posebno dragi. sli mi dracula 2000 nije loš ili po?etak kraja sa arnoldom...

12.09.2005., 17:37
Nestali za 60 sekundi

Berger
12.09.2005., 22:06

...Forest Gump... :shocked:

Za trošenje kalorija bi bolje bilo da sam bio Forest Gump. ako se sje?aš vremena kad je tr?ao :-) Na to sam mislio.

matta
12.09.2005., 22:08
Nestali za 60 sekundi
fenomenalan film...

imate koji broj za jeftine DVD-ove s prijevodom... :ave:

Berger
12.09.2005., 22:12
Ali uhvatili se samo americkih filmova koja imaju hiper produkcija a kvalitet vrlo malo, mozda nekih 10%
Evropski je film vrlo kvalitetniji iako se javlja neka tendencija komercijalizacije, posebno franuskog.
Evo da napomenemo nekih: Vita bella, La , Malena, Doberman, i naravno starijih Amarcord, Cinema Paradiso.

...Meditteraneo, Šunka,šunka!, Grudi i mjesec (Almodovar je ?udo), Selo moje malo (?eški),..

anes
13.09.2005., 12:15
flavio Ja ipak mislim da bi neka cura vise potrosila kolarija, negotrcanje, a i bilo bi ti ljepse. :-)

anes
13.09.2005., 12:18

...Meditteraneo, Šunka,šunka!, Grudi i mjesec (Almodovar je ?udo), Selo moje malo (?eški),..
Zaboravio sam totalno Almodovara, a sto se tice Selo moje malo, mislim da sam ga gledao kao mali, ali uopste se ne secam filmu.
A jesi pogledao Pre kise ili Prasina?

13.09.2005., 13:56
Film "Brzina" nije los, jako dobro je ura?en ili jos bolji "StreetRacer"...

matta
15.09.2005., 22:25
TITANIK classic... :-)
ima dobrih filmova ali ima i teskih sr.... od filmova...

15.09.2005., 22:26
tom cruise u last samurai :clap:

Berger
15.09.2005., 22:42

Zaboravio sam totalno Almodovara, a sto se tice Selo moje malo, mislim da sam ga gledao kao mali, ali uopste se ne secam filmu.

Ne.

Sting
15.09.2005., 22:52
Ma meni sad ne odgovara termin kviza.. propustim pre intro na Bondovima... a fan sam tih filmova...

15.09.2005., 22:57
Ma meni sad ne odgovara termin kviza.. propustim pre intro na Bondovima... a fan sam tih filmova...
moze naprimjer u 22.00

anes
16.09.2005., 14:02

Ne.
Ako mozes da ih nadjes prporucujem, ne zbog toga sto je Makedonski film nego zbog toga sto su remek dela(u Pre kise Serbedjija Rade gl. uloga) .
Pre kise- zlatni lav u Veneciji, nominacija za Oskara(koja meni nije vrlo bitna) i jos hrpa nagrada, taj film se danas je predmet analize po svetskim filmskim akademija.
Nema veze sa patriotizmom, nego reditelj je genijalac, predaje U Newyorku na filmskoj akademiji ime mu je Milcho Manchevski.

Berger
16.09.2005., 16:17
@ anes
Probat ?u, ali bit ?e malo teže na?i ih ovdje.

dado
16.09.2005., 22:06
Po meni najbolja je trilogija THE LORD OF THE RINGS, a na drugo mjesto spada REVENGE OF THE SITH

Marx
18.09.2005., 17:10
film ''?etri pera'' nije loš...

lovro
18.09.2005., 17:12
Ljudi ?Kajmak i marmelada? najbolji na ovim prostorima!- ?uro je legenda

07.10.2005., 19:39
1.mrak film 3
2.predator
3.terminator
pa da ih vise nenabrajam

Berger
16.04.2006., 00:45
Evo, upravo po?inje jedan od meni najdražih filmova - "Rain Man", pa vas lijepo pozdravljam za ve?eras ;-)

renault
18.04.2006., 21:21
Najdraži mi je film Patriot.

Bezec
19.04.2006., 21:00
Od posljednjih nekoliko filmova, posebno su me se dojmili:
Saw i Saw II (u glupom prijevodu "slagalica strave"), veoma interesantan film, vu?e pomalo na hororac ali nije baš tipi?ni...

Od ostalih filmova, dobar mi je "Vertikalna granica", zbog odli?nih vizualnih efekata...

mata
19.04.2006., 21:06
Od posljednjih nekoliko filmova, posebno su me se dojmili:
Saw i Saw II (u glupom prijevodu "slagalica strave"), veoma interesantan film, vu?e pomalo na hororac ali nije baš tipi?ni...

Od ostalih filmova, dobar mi je "Vertikalna granica", zbog odli?nih vizualnih efekata...

joj sinoc gledo na dvd-u jedna super film zaboravio kako se zove nes pool huligans, ili hools, tako nes, uglavnom film je zakon lik vara u biljaru igra se u lovu non stop pa brat zapadne u frku...

ma to morate vidiitttttttttttttttttttttttttttttttttt

Berger
19.04.2006., 21:12
Zadnji kojeg sam gledao je "Sje?anje jedne gejše". Kako pretpostavljate, nisam išao svojevoljno, odvukla me cura :mrgreen: . Nije loš, ali ni toliko dobar koliko je razvikan. Scenografija i kostimografija su :palacgore: , malo se daa nau?iti o povijesti Japana, tradicijskim korijenima i ulozi gejše. Ostatak je samo još jedna poluzanimljiva ljubavna pri?a, me?utim, preporu?am pogledati, zbog ranije navedenih stvari. Moja ocjena: 4.

Berger
12.03.2007., 21:47
Nego, upravo odgledah "Tko pjeva, zlo ne misli". Što jest -jest: remek djelo.

Dino_Besen
12.03.2007., 22:00

je .. fantastican je 8-) :lol: :wink:

inace, moj naj film je Dobar, Loš, Zao ... bez obzira na prijevod :roll: :wink:

maky
12.03.2007., 22:07
bez obzira na prijevod :roll: :wink: :lol: Ima li ukupno 10 re?enica u filmu? :lol:

Ja ne mogu re?i da sam dovoljno ozbiljan po tom pitanju, jer me zadovoljavaju holivudski filmi?i ala Smrtonosno oružje... :oops:

dkisic6
12.03.2007., 23:09

Jao gledah po drugi put. Ponovno me oduševio

Dino_Besen
12.03.2007., 23:19
bez obzira na prijevod :roll: :wink: :lol: Ima li ukupno 10 re?enica u filmu? :lol:

Ja ne mogu re?i da sam dovoljno ozbiljan po tom pitanju, jer me zadovoljavaju holivudski filmi?i ala Smrtonosno oružje... :oops:

film govori sam za sebe :wink:

13.03.2007., 00:46
Kada je rec o filmovima Al Pacino je moj covek! :wink:

Kum 1, 2, 3, Lice s oziljkom, Miris zene... :wink:

Volim i filmove o automoblima. Grand prix je pravi film, Paklena staza Indijanapolisa, pa 24 sata Le Mana, Vozac ... :wink:

.
13.03.2007., 10:14
Kada je rec o filmovima Al Pacino je moj covek! :wink:

Kum 1, 2, 3, Lice s oziljkom, Miris zene... :wink:

Volim i filmove o automoblima. Grand prix je pravi film, Paklena staza Indijanapolisa, pa 24 sata Le Mana, Vozac ... :wink:

KUM !!! :yaisse: To je po meni najbolji film svih vremena !

Osim sto je dobar kao film, taj film je po meni jako poucan !!
Film te jednostavno natjera na razmisljanje,i kad shvatis poruku filma bude ti jasno koje su to najvaznije stvari u zivotu, koje te cine covjekom od glave do pete, covjekom koji ima svoje '' JA''
Filmu se treba stvarno diviti :clap:

A ima tu i jos dobrih filmova...

Spašavanje vojnika Rajana, Gladijator, The Game, Armagedon, Zelena Milja,
Hrabro Srce ( kad se sjetim samo one glezbe i one preljepe princeze, ajme meni.... :P )

Berger
17.03.2007., 21:36
Lord of the Rings. Sjajna, premda ponekad malo nepovezana pri?a na filmu. Ali, knjige su zato ?ista petica.
Ne pro?e mjesec da bar jednom ne pogledam bar jedan dio trilogije. Tolkien je bio nevjerojatan.

F1F
17.03.2007., 22:35
Parcijalna lista mojih najdražih filmova:

For a few dollars more
Gone with the Wind
Jumanji
Lethal Weapon (I, II, III, IV)
Mad Max (I, II)
Once Upon a Time in the West
Police Academy (I, II, III, IV, V, VI, VII)
Rambo
Rocky Balboa
Saving Private Ryan
Speed
The Bridge On the River Kwai
The Bridges of Madison Country
The Dirty Dozen - Dvanaest žigosanih
The good, the bad and the ugly
The Hunt for Red October
The Matrix (I, II, II)
The Mummy (I, II, III)
The Thin Red Line

The_Manager
17.03.2007., 23:17
Evo bas sam gledao Ghostridera i mogu reci, odlican film.

Apollo
18.03.2007., 11:53
The Untouchables mi je sjajan film. Nisu daleko niti Mumije :) . No Untouchables je film koji se ra?a jednom na 10 godina.

anes
06.12.2007., 15:52
Brian de Palma ima novi naslov o Rat u Iraku-"Redacted"(nisam pogledao jos)
No familiar face, zato sto nije imao love, ali ako ste pogledali "Casualties of War", - Seann Pen, Michael J. Fox, neverovatni film o Vietnamu(po meni bolji od "Platoon"), mogu pretpostavit i da je ovaj barem priblizno kvalitetan i topllo preporucujem ako niste pogledali da to ucinite.
Vec se podigla prasina u USA oko "Redacted"(, tako da je de Palma opet onaj stari.

Ledeni majstor
30.12.2007., 12:37
jel itko gledao Sin City?
Vidim da se najavljuje , pa da znam ho?u li ga gledati.

Fuc-Q
30.12.2007., 15:29
jel itko gledao Sin City?
Vidim da se najavljuje , pa da znam ho?u li ga gledati.

Gledao prvih pola sahata i nije mi se svidio. Ali svak ima svoj ukus tako da .... :wink:

30.12.2007., 15:46
Najbolji film ikada je SAW (u biti to je serijal) hrv. Slagalica strave. Ali još nisam pogledao ?etvrti nastavak.

Berger
31.12.2008., 10:37
Gospodar prstenova, bez premca. Ve? same knjige i Tolkienova bezgrani?na mašta i ogroman rad i trud su nevjerojatni. A gluma, glazba, cijela trilogija na platnu - sve perfektno.

Waa
31.12.2008., 11:10
Gospodar prstenova, bez premca. Ve? same knjige i Tolkienova bezgrani?na mašta i ogroman rad i trud su nevjerojatni. A gluma, glazba, cijela trilogija na platnu - sve perfektno.

flavio, flavio, sada si me razo?arao. kao pravome LotR fanatiku, mora ti biti jasno da postoje knjige - i postoji LotR. isto tako, postoje filmovi - i postoji LotR. :)
to je kategorija sama za sebe. :)

Berger
01.01.2008., 16:36

flavio, flavio, sada si me razo?arao. kao pravome LotR fanatiku, mora ti biti jasno da postoje knjige - i postoji LotR. isto tako, postoje filmovi - i postoji LotR. :)
to je kategorija sama za sebe. :)

Vjetropirko :) , oprosti!

Monte Cristo
05.07.2008., 17:32
Perfect Stranger, The Godfather, Deja Vu, Pulp Fiction, Man On Fire, Wonder Boys, The Crash, Mr. Brooks, Mrtav Ladan, The Game, 28 Weeks Later, Troy, Cindarella Man, Rec, Oxford Murders...

stefan BELLOF
06.07.2008., 05:21
Iskupljenje u shovshenku,?udo od filma,nije za oskara ali pogledajte

Berger
19.07.2008., 15:43
Iskupljenje u shovshenku,?udo od filma,nije za oskara ali pogledajte Nije za jednog. :wink: Odli?an, odli?an film. Nisam ga gledao odavno, mogao bih negdje po reprizu.

19.07.2008., 17:34
Gledo iskupljenje kad je bilo na hrtu.
Odli?an film i po meni uloga zivota od Morgana Freemana.

DMM82
19.07.2008., 17:59
Naj bolji film : Black Hawk down ( pad Crnog jastreba )

ficho2
21.07.2008., 11:39
Pa najbolji su Gospodar Prstenova ali što se šoferskih ti?e na prvom mjestu je definitivno Mad Max.

21.07.2008., 20:58
Mozda nije primjeren topic za ovo ako nije slobodno stavite post di mu mjesto.

Sta velite zanima me jel netko gledo il ce ic gledat novoga batmana??
Zanima me iz prve ruke jel je film stvarno tako dobar.

GirL
14.10.2008., 21:30
Pogledala sam Get smart i film mi je odli?an

Motorna_Pila
14.10.2008., 21:57
Da ih sad ne nabrajam, volim sve u kojima je motorna pila. 8-)

spaseni
02.10.2009., 22:09
Moji naj omiljeniji filmovi su; KUM,RAMBO,TERMINATOR, i jos dosta filmova slicnog sadrzaja......

Dinof1
02.10.2009., 23:55
Scarface definitvno.

Sting
03.10.2009., 16:55
Jeste li gledali Matando Cabos (ubiti Cabosa)? Super film, definitvno... :P

krishtofich
06.10.2009., 11:19

Meni je također jako super. Ali ja i inače patim na meskičku i španjolsku kinematografiju (Rec, kao jedan od zadnjih). 8-)

Blackhawk
06.10.2009., 21:06
Naj bolji film : Black Hawk down ( pad Crnog jastreba )

Nemogu vjerovat da netko djeli moje mišljenje :-)
Zato mi i jest nick ovakakv kakav jest. Ali bolja od filma je knjiga (po istinitom događaju) prema kojoj je film snimljen i to prilično izmjenjen.

Sting
07.10.2009., 00:12

Meni je također jako super. Ali ja i inače patim na meskičku i španjolsku kinematografiju (Rec, kao jedan od zadnjih). 8-)

Meni je španjolske i meksičke filmove najdraže pogledat u neko gluho doba noći...

Jednom sam gledao, ali mu nikad nisam saznao ime, isto jedan španjolski... u svakom slučaju, tip neki šarlatan, bogato se oženio, vozi nekakvog Ferrarija, pokušava se baviti građevinom... ima i ženu i ljubavnicu i jednoj i drugoj je na sise nacrtao neke projekte tih zgrada.... Uz to, pjeva i Julia Iglesiasa... pa, ak' znaš kako se zove film javi.

Inače, moram se pohvaliti i da sam ja huge fan meksičkih i brazilskih sapunica... gledao sam ih gotovo sve... danas za to nemam baš vremena, jako mi je žao zbog toga.

Sting
10.02.2010., 21:28
E, ako tko ima za preporučiti neki napeti film o plaćenom ubojici ili spremanju atentata... nešto poput Le Samouraia ili Šakalovog dana...

Na netu stalno nalazim nekakve bezvezarije...

Zypick
10.02.2010., 21:30
E, ako tko ima za preporučiti neki napeti film o plaćenom ubojici ili spremanju atentata... nešto poput Le Samouraia ili Šakalovog dana...

Shooter,Mark Wahlber
Prejak film,o spremanju atentata

krishtofich
10.02.2010., 21:34

The Manchurian Candidate. Meni je verzija iz '62. draža ali ova je modernija pa ono... Pogledaj obje.

Sting
10.02.2010., 21:34

The Manchurian Candidate. Meni je verzija iz '62. draža ali ova je modernija pa ono... Pogledaj obje.
TNX

Paddock-Girl :D
10.02.2010., 22:24

napad na policisku postaju 13..poroci maiamia

benty 20
11.02.2010., 23:21
U zadnje vrijeme nema nekog filma koji bi privukao moju pažnju. Ne volim ova nerealna sr..a (npr. Avatara uopće neću niti pogledati). Prije nekog vremena sam kasno gledao jedan engleski film o mladom i mirnom Amerikancu koji je došao u Englesku kod sestre, a tamo se slučajno spetljao s nogometnim huliganima i malo pomalo i sam postao huligan (i to kvalitetan)... Svarno lijepo opisana psihologija lika kojem u Americi naoko ne fali ništa i čeka ga sjajna budućnost u nekakvoj firmi, a kad ono... :brus: ŠIPKE, LETVE I UDRI... :tuca:

Zypick
11.02.2010., 23:29
U zadnje vrijeme nema nekog filma koji bi privukao moju pažnju. Ne volim ova nerealna sr..a (npr. Avatara uopće neću niti pogledati). Prije nekog vremena sam kasno gledao jedan engleski film o mladom i mirnom Amerikancu koji je došao u Englesku kod sestre, a tamo se slučajno spetljao s nogometnim huliganima i malo pomalo i sam postao huligan (i to kvalitetan)... Svarno lijepo opisana psihologija lika kojem u Americi naoko ne fali ništa i čeka ga sjajna budućnost u nekakvoj firmi, a kad ono... :brus: ŠIPKE, LETVE I UDRI... :tuca:
Avatar nije ni vrijedan gledanja,djaba sam bacio 5 KM na kartu,a taj film se zove Green Street Hooligans,film je onako,kul :lol: ,firma se zove green street elite :)

benty 20
11.02.2010., 23:35
Svaka čast! :wink:

09.03.2010., 19:55
svakako bi ste trebali pogledat audiciju :veryh: ....film je predobar i užasno smješan...

Zypick
09.03.2010., 21:13
svakako bi ste trebali pogledat audiciju :veryh: ....film je predobar i užasno smješan...
ono sa Djurom?
[youtube:2zvls1w6]WUhASVdYIXY[/youtube:2zvls1w6]

09.03.2010., 22:51
ono sa Djurom?
[youtube:1vd1wy2t]WUhASVdYIXY[/youtube:1vd1wy2t]

hahaha...dobro je, al mi je bolje ono s mufom-pusom, mimom, marinkom...hahaha

Zypick
18.01.2011., 00:27
Je li gledao ko "Srpski Film" ?

Blacky je nesto pisao o tome koliko se sjecam.

Kakvi su vasi utisci ?

karte_m0lim
18.01.2011., 07:26
e baš ga prekjučer pogledao....

a onako... para mi se nasilje zbog nasilja...

onako, za šokirat "normalnu" publiku...

easy
25.01.2011., 22:07
nije baš film,ali eto da ne otvaram novu temu.
ima ko da gleda sapunicu Passion de gavilanes (Osveta ljubavi)?! Sting?

FoXman
25.01.2011., 23:03
najbolji film ikad mi je The Shawshank Redemption.

e sad ima ih brdo dobrih ali većinom to bude ono pogledam ga i bude mi dobar i nakon nekog vremena ga polako zaboravim jer gledam stvarno dosta filmova.

najbolji film koji sam pogledao u 2010 mi je definitivno Inception

Dinof1
26.01.2011., 12:53
Devil je jedan od boljih u zadnje vrijeme. Inception i The Tourist ću pogledati isto ovaih dana.
Kao i onu komediju Fockerse.
A all time je Scarface sigurno.

Baljo23
26.01.2011., 13:17
Devil je jedan od boljih u zadnje vrijeme. Inception i The Tourist ću pogledati isto ovaih dana.
Kao i onu komediju Fockerse.
A all time je Scarface sigurno.

Bravo Dino! Tko ga nije gledao, preporučujem svakako. Definitivno mi je najdraži.

Zypick
26.01.2011., 15:39
i The Tourist ću pogledati isto ovaih dana.

Meni je on bas bezveze, malo mi je konfuzan. Ali jebi ga, Angelina glumi..

Berger
26.01.2011., 18:26
Lord of the Rings. Sjajna, premda ponekad malo nepovezana pri?a na filmu. Ali, knjige su zato ?ista petica.
Ne pro?e mjesec da bar jednom ne pogledam bar jedan dio trilogije. Tolkien je bio nevjerojatan.

4 godine kasnije, ništa se promijenilo nije. :) Osim toga da ne prođe tjedan da ne pogledam bar pokoji. Ako to izuzmem, Foxmanov izbor apsolutno se podudara s mojim.

*maminho*
26.01.2011., 19:51

ima,ja gledam,gledal sam i 1. put kad se prikazivala,najbolja sapunica

Sting
26.01.2011., 22:33

Hahahaha. Kako ne! :)

To smo svi gledali (tada sam bio srednja škola)... Ček, tu je onaj Salvador što ima još dva brata?

Inače, vidim da dosta vas voli mafijaške filmove, vjerujem i serije...

Preporučam rusku Brigadu (kod nas je se zvala Sašina ekipa)...

http://www.youtube.com/watch?v=sHK79UEcm10&feature=related

Slavenowsky
26.01.2011., 22:51
Prije sam bio filmofil, sad jako slabo, da se snimi Titanik 2 ja ne bi znao!!! :D

Al od prije: "Hot Shots 1 i 2" :D "Sedam", "Alien 1,2,3,4", "Get Down - Terminator (Cameron naravno;)), "Green Mile", stari "Egzorcizam" - zasto on i dan danas kad se sjetim one scene kad silazi niz stepenice naglavacke vrisnem ko Francuska sobarica :D, od novih: Batman Begins i Dark..., Avatar, mada nije los ni Inception!!!

*maminho*
26.01.2011., 22:52

To smo svi gledali (tada sam bio srednja škola)... Ček, tu je onaj Salvador što ima još dva brata?
]

ne,JUAN,OSCAR i FRANCO

juan je s normom,oscar s jimenom i franco sa sarom(meni najdražom)

Baljo23
26.01.2011., 23:20

Inače, vidim da dosta vas voli mafijaške filmove, vjerujem i serije...

Preporučam rusku Brigadu (kod nas je se zvala Sašina ekipa)...

Uf Sting, ovo mi je bila fenomenalna serija...

Bokyy_
26.01.2011., 23:38
Tko nije pogledao film The Number 23 neka ga skine i pogleda istog trena !

Zypick
26.01.2011., 23:53
"13" je predobar film za razliku od "Placenika".

avetma
27.01.2011., 01:03
Odavno mi je Se7en na listi najdražih filmova. Definitivno mi je pogođen do kraja. A inače volim sve što je pod palicom Scorsesea.

*maminho*
27.01.2011., 01:05
francuski filmovi,svi su fenomenalni,nikad nisam ostao razocaran ni jednim francuskim filmom

FoXman
27.01.2011., 08:10
francuski filmovi,svi su fenomenalni,nikad nisam ostao razocaran ni jednim francuskim filmom

Mangupi polazu maturu FTW :)

*maminho*
27.01.2011., 15:15
Mangupi polazu maturu FTW :)

ima to negdje za skinut

FoXman
29.01.2011., 15:16
ima to negdje za skinut

traži "Les Sous-doués 1980" a naziv na engleskom je "The Under-Gifted"

Slavenowsky
18.02.2011., 23:35
Upravo sam pregledao "Buried" (Ziv Zakopan), sjebao sam se ziv, ko je pregledao shvatiti ce, ko nije toplo preporucujem!

"Sta znaci jedan ljudski zivot"???

http://www.imdb.com/title/tt1462758/

*maminho*
18.02.2011., 23:46
bas gledam brunu

Neno Koš
19.02.2011., 00:54
Evo jučer sam gledo 500 Days of Summer. Baš me se film dopao. Al nemam baš omiljenih filmova, točnije imam ih prepuno, svaki vezan za svoj žanr, glumca...tako da nemogu reć više od toga, pogotovo nakon što pogledaš preko 300 filmova na kompu, a tek one na tv da se ne nabraja. Sad više gledam serije.

Blackhawk
20.02.2011., 09:12
Zadnje dane sam navalio gledati horrore - toplo preporučam Grudge i REC.

Dinof1
20.02.2011., 14:43
The Terminal s Tom Hanksom, od komedija Superbad toplo preporučam,te još Hangover i Due Date.

Zypick
20.02.2011., 15:12
Angels with dirty faces (James Cagney)

Ili Casablanca..

*maminho*
20.02.2011., 15:48
mamurluk je jeben film :)

*maminho*
20.02.2011., 23:42
danas na rtl 2 neka francuska sportska komedija,nimalo ne sumnjam da ce biti fenomenalan

Blackhawk
24.02.2011., 20:55
Ako tko ima original filmove za prodaju neka se javi :-D

*maminho*
24.02.2011., 22:08
zakaj mora biti original?

Slavenowsky
24.02.2011., 22:12

Pa miša mu, da hoce covjek pirate ima široko polje interneta!

Blackhawk
25.02.2011., 13:24

Zato što ih skupljam. Pirati me ne zanimaju, najbolje da bi plaćao piratsku snimku koju sam mogu skinut ;-)

Zypick
01.03.2011., 21:47
Once Brothers (Drazen i Vlade)

Film je predobar, predobar. Nemam rijeci, bez teksta sam.

Zypick
04.04.2011., 11:37
http://img651.imageshack.us/img651/7261/kumq.png (http://img651.imageshack.us/i/kumq.png/) Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Kum, 7 funti, HD :(

Najbolji film, meni barem.

Sting
06.04.2011., 23:41
Treći čovjek mi je jedan od najdražih filmova.... tematika možda nije toliko intrigantna, ali Reed je ono tako briljantno režirao, Karas je napisao odličnu glazbu i sam je odsvirao... nevjerojatno dobro režiran film. Crno-bijel, a tako svjež, moderan,dinamičan.... Nevjerojatno dobra fotografija, kutovi snimanja, hod kamere....

Sting
09.04.2011., 01:27
Kineski Heroj mi je jedan od najdražih filmova...

Slavenowsky
09.04.2011., 01:45
Juce sam bas pregledao po 150 x klasiku od filma, i dalje je dobar bez obzira na efekte koje smo navikli u 21 st. "The Thing" ;)

zelot
09.04.2011., 12:53
ne znam koji mi je najbolji ali jedan od najboljih mi je drzavni neprijatelj broj 1 (prvi dio!!)
po istinitom dogadjaju o stvarnom kriminalcu koji je bio nevjerojatan gangster u pravom smislu te rijeci!! jedan od najvocih u povjesti!! i vincent cassell ga je odglumio savrseno!!!
svakako pogledati, necete pozaliti!!

Slavenowsky
17.04.2011., 22:58
Upravo sam pregledao i to po 2 x na Federalnoj Televiziji "Nekad braca" dokumentarac o Drazenu Petrovicu, po meni najboljem kosarkasu koji je ikad postojao u Europi, a i sire i Vlade Divca! Kako je zivot okrutan i koliko zla u ljudima ima! Uvjek se zapitam zasto Bog uvjek uzima dobre ljude? Zli umovi su nas unazadili milione, milione godina...

goran5
24.04.2011., 20:36
Snatch - jedan od najboljih filmova po mom mišljenju

Zypick
24.04.2011., 23:55
Pogledah Maratonce. Zaljubio sam se u film!!

Dodi_napalm
25.04.2011., 19:07
Half Baked ;)

Blackhawk
26.04.2011., 17:33
Moji najdraži filmovi (redosljedom kako mi je palo na pamet a ne po tome koji mi je bolji):
Pad crnog jastreba - po ovom filmu sam si dao prvi nick (koji mi je još dan danas aktualan na svim forumima) i otvorio svoj prvi mail. Film koji je ostavio najveći dojam na mene i kojeg sam najviše puta pogledao u životu (mislim oko 15-tak puta!). Iako je povijesno netočan (čitao sam knjigu Marka Bowdena koja se prilično razlikuje po nekim likovima i njihvom mjestima u bitci) još uvijek je odlična akcija isrepletena sa dramom. Fenomenalan akcijski film koji Bogu hvala nije Rambić.
Matrix - prvi dio je najbolji od cijele trilogije iako su meni, za razliku od većine ljudi, i drugi a pogotovo treći odlični. Fenomenalna priča, odlični efekti i Keanu Reeves kojeg zbog njegove cool njuške obožavam. Ovo sam gledao na odsluženju vojnog roka u SPlitu i bio je prvi film kojeg sam gledao sa dolby surroundom. Trebam li naglasiti da sam na onoj sceni u predvorju kada meci pršte na sve strane ostao bez teksta? Jedva čekam ovo nabavit na Blu-rayu
Ratovi zvijezda - najljepša bajka ikada ispričana! Na ovim filmovima su generacije odrastale a ja sam ga na žalost prvi put gledao na VHS-u. Svi filmovi su genijalni iako najnovija tri malo zaostaju (Klonovi napadaju mi je ipak izvrstan) a kad bi morao birati najbolji iz cijele sage bio bi Imperija uzvraća udarac. Još jedan film kojeg nestrpljivo čekam na blu rayu.
Batman - veliki sam fan Batmana još od malih nogu i obožavao sam oba Burtonova filma. Kreten Schumacher samo što nije uništio cijelu franšizu sa trećim ičetvrtim nastavkom ali Bogu hvala da je Nolan vrati stvari gdje im je mjesto. Volim to što Batman u zadnja dva filma ima i svoju mračnu stranu! Vitez tame je možda najbolji film iz cijele sage. Upravo naručio Batman Antologiju (prva četiri dijela) na blu rayu!
Terminator 2 - kao osnovnoškolac sam obožavao Arniea i pokušavao ga imitirati iako sam zajedno sa stolicom imao 30 kg i na meni se mogla izučavati biologija i kosti. Svi su mi Terminatori fantastični iako mi je jedinica možda najlošija ali dvica je sa svojom non stop akcijom i humorom daleko ispred. I'll be back!
Sedam - volim mračne filmove pa nije čudo da me je ovaj film oduševio a posebno mi je dobar Kevin Spacey, možda najjači negativac kojega sam ikada vidio na filmu. Čak je i Pitt odličan, ma Se7en jednostavno nema lošeg dijela!
Vrisak - volim horrore a najbolji mi je upravo onaj koji u biti nije horror nego njegova parodija! Jedva čekam četvrti dio a Vrisak će vam se svijdeti ovisno o tome što očekivato od filma. Prepast se sigurno nećete ali zabavit hoćete.
Aliens - definitivno najbolji nastavak ikojeg filma. Jedinica je bila odlična ali Aliens je genijalan. Inače obožavam SF i filmove u kojima su likovi u bezizlaznoj situaciji i ginu jedan po jedan. BTW, ako koga zanima prodajem DVD boxset Alien Quadrilogy sa ukupno 9 dvd-ova, očuvan - kao novi!
Indiana Jones - na avatnurama Indiane Jonesa sam odrastao a obožavam ga zbog genijalne kombinacije akcije, avanture i humora. Mislim da u moje vrijeme nije bilo djeteta koje nije htjelo biti Indiana Jones. Najbolji dio, meni osobno, je Posljednji križarski pohod a četvrti dio je obično sranje.
Goonies - koja fenomenalna avantura za djecu! I danas, kada imam 35 godina (još malo pa 36) ovaj me film vrati u bezrbižnost djetinstva - zato ga toliko i volim. Najjači dio filma je kad debeli Chuck pleše ritualni ples! Genijalno.
Pirati s Kariba 1 - kao što ste primjetili osim mračnih filmova volim i vesele avanture (koja čudna kombinacija) a nikada se u kinu nisam zabavio kao na prvom dijelu Pirata s Kariba! Drugi i treći dio mi nisu ništa posebno ali prvi je možda i najzabavniji film koji sam pogledao!
Ima tu još dosta filmova koji su mi odlični ali amo reći da su mi ovo najdraži!

easy
26.04.2011., 18:05
Terminator 2 - kao osnovnoškolac sam obožavao Arniea i pokušavao ga imitirati iako sam zajedno sa stolicom imao 30 kg i na meni se mogla izučavati biologija i kosti. Svi su mi Terminatori fantastični iako mi je jedinica možda najlošija ali dvica je sa svojom non stop akcijom i humorom daleko ispred. I'll be back!
ovo je meni definitivno najbolji film ikad. Sudnji dan je jednostavno fenomenalan i pogledo sam ga ko zna kolko puta.:yaisse:

UkiyA_22
26.04.2011., 19:02
Aliens vs. Predator 2

http://www.youtube.com/watch?v=IWn8vywxIm8&feature=related

Zypick
28.04.2011., 23:23
U zadnje vrijeme samo skidam neke filmove pa cu sada napraviti neku listu.

Kad porastem bit' cu kengur (film je strasan jednostavno)

Riba zvana Wanda (upis, bas sam se smijao nako fino)

Monthy Python and the holy grail (obozavam montipajtonovski humor)

Kum I (ovaj je nesto nevjerovatno. fenomenalan, za glavu bolji od drugs dva dijela)

Scarface (film je izvrstan, tacno govori o ljudskoj pohlepi. A Al Pacino jos jednom pokazao kakva je to glumacka legenda bas kao u Kumu i filmu 88 minuta)

Bourneova triologija (meni najdrazi film, mogu ih do besvijesti gledati. Damon glumcina.

Sada gledam 'Dobar, Los, Zao'. Valjda Eastwood nece razocarati..

Dinof1
29.04.2011., 00:42
Kum I. savršeno.

karte_m0lim
29.04.2011., 07:13
@Z , kad si se već Pythonovaca uhvatio, life of brian nemoj propustit ...

btw, jel zna netko kad će izać DVD kraljevskog vjenčanja? :p

Zypick
29.04.2011., 13:29
btw, jel zna netko kad će izać DVD kraljevskog vjenčanja? :p

To moram u HD uzeti :)

I to extended version :)

Dodi_napalm
29.04.2011., 13:45
već je vani.. eo ja baš skidam.. Full HD 1080p naravno :P

Zypick
29.04.2011., 14:48
Kao sto rekoh Clint nije razocarao i Dobar, Los, Zao je film za prste polizati. Sada skidam 'Snatch' i 'Kada Jaganjci Utihnu'

easy
29.04.2011., 19:17
Clint ne može nikako razočarat. on i De Niro su mi dva naj glumca. pogledaj i ostale westerne u kojima glumi Clint, a pogledaj i western Bilo jednom na divljem zapadu u kojem je trebao glumit Clint, ali nije jer je trebo odma na početku bit ubijen i odbio je tu ulogu. film je odličan!

dmw
01.05.2011., 23:12
scarface, taxi driver, carlito's way...

od vesterna: dobar, los, zao
za saku dolara
za dolar vise

Vajmar
01.05.2011., 23:17
Half baked, Eurotrip,ALI G INDAHOUSE,You Don't Mess with the Zohan su samo neki od boljih , tesko bi bilo sve nabrojat ;)

Zypick
03.05.2011., 18:33
Da, zaboravih Carlita. Klasik je to..

dmw
04.05.2011., 11:05
Izdvojio bi jos meni omiljena dva filma o skinsima: Romper stomper, i Americka istorija X

Zypick
04.05.2011., 12:17
Sntatch je klasik. Mora se pogledati, tacno se vidi da ga je Guy rezirao..

zelot
04.05.2011., 20:38
snatch je zakon :) predobar film!!

iako je tema za filmove mislim da mogu napisat ponesto o serijama :9
naime poceo sam ih gledat (tore...t) pa pogledam sve sezone. bolje mi je od filma jer duze traje i prica je temeljitija a cesto i bolja :)

koliko god nekome mozda zvucalo otrcano zakon brace mi je super, doslovno me prao adrenalin jer je bila jebacki napeta serija!
pogledao lost i razocarao se! misfits je britanska serija i PREJEBENA JE!! originalna, likovi spaljeni do bola i ideja je odlicna!!
sad sam poceo gledat igra prijestolja, ova nova, i odlicna je vec u prvoj epizodi, fakat je dobra i siguran sam da ce do samog kraja bit sve bolja, bar se nadam hehe!

i da spomenem komedije: mucke i lud zbunjen normalan definitivno najbolje komedije koje sam ikada gledao :)) i ima jedna nova ali su snimili samo 2 pilot epizode a zove se DVA SMO SVIJETA RAZLICITA!! Fadil, glavni lik, suze mi idu cim ga vidim... jedino je bad sto ne znam dal ce nastavit snimat :P

Zypick
04.05.2011., 21:49
Dva smo svijeta je suuuuuuuper serija i mislim da je svake subote..

Luka_R32
06.05.2011., 13:09
Preporučam "Black Swan", "Exam", "Tropa de Elite 2" od novijih filmova.. A od serija "Californication", "Pacific", "Rome" i daleko najbolja serija ikad "Band of Brothers"..

Zypick
11.05.2011., 23:09
'Killing Bono' svakako. Pogotovo Blackhawk ;)

http://btjunkie.org/torrent/Killing-Bono-2011-R5-XviD-Ac3-1337x-Blackjesus/43585c4aed489d0246d6b1f779e66e84cbb665f89297

Dodi_napalm
12.05.2011., 08:47
Zy barata sa torrentima.. LOOL :) bravo

Zypick
12.05.2011., 13:51
Zy barata sa torrentima.. LOOL :) bravo

Huh, naucih sad. Pa kako razvaljujem :) A onaj BS Player k'o bogom dan.

Dodi_napalm
12.05.2011., 13:54
probaj GOM
GOM je zakon.. BS je za n00bove :)

Zypick
14.05.2011., 10:11
Stvarno ste mislili da nece izaci The Royal Wedding ? :)

http://itunes.apple.com/gb/movie/william-kate-the-movie/id432813348

Uzivajte ;)

Neno Koš
14.05.2011., 11:22
kad se već spominju serije, jučer je bio završetak 10 godina emitiranja Smallvillea :( Jedne od mojih omiljenih serija, al život ide dalje i ima u izobilju novih serija tako da cemo u tome utopit tugu :)

Zypick
15.05.2011., 17:28
Spasavanje Vojnika Ryan-a.

Uf, filmcina!

Isto tako 3. nastavak Bournea, Bourneov Ultimatum..

*maminho*
15.05.2011., 17:53
jel ko gledal ovaj film koji je maloprije bil na novoj? :D

karte_m0lim
17.05.2011., 11:43
the world's fastest indian (http://www.imdb.com/title/tt0412080/) - film o penziću koji 25 godina radi i prerađiva motor da bi srušio svijetski brzinski rekord ...

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMjE1MjA0MDA3MV5BMl5BanBnXkFtZTcwOTU0MjMzMQ@@._ V1._SY317_CR5,0,214,317_.jpg

Dodi_napalm
17.05.2011., 11:49
http://cf1.imgobject.com/posters/565/4da1bc225e73d66e27000565/flight-of-the-navigator-original.jpg

kako sam juniora oduševil s ovim klasikom ...
za klince i one koji su onda bili klinci :)

Baljo23
19.05.2011., 16:35
The Mechanic, sad sam ga pogledao i uvrstio ga među najbolje filmove koje sam gledao. ;)

dmw
19.05.2011., 21:16
The Mechanic, sad sam ga pogledao i uvrstio ga među najbolje filmove koje sam gledao. ;)

Nisam gledao taj film, o cemu se radi?

Baljo23
19.05.2011., 23:48
Utipkaj na YouTube The Mechanic i vidjet ćeš trailer. Mislim da je to najbolje rješenje da vidiš dal te film zanima ili ne.
Uglavnom žanr filma je akcijski/špijunski.

Zypick
19.05.2011., 23:59
Pogledah trailer i vec mi se svidja. Kao i svaki sa Stathamom..

Baljo23
20.05.2011., 10:04
Pogledah trailer i vec mi se svidja. Kao i svaki sa Stathamom..

Upravo to! ;)

Zypick
20.05.2011., 11:05
svOlz2ei4Yk

Znaci, samo su prve dvije minute dovoljne za pogledati.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHA

easy
20.05.2011., 14:24
neki dan sam u kinu gledo Fast Five i film je bzvz. prosječan ko i svaki nastavak poslije dvojke.
preostaje mi čekat Transformere 3 :D
jel tko gledao Thora?

Zypick
22.05.2011., 23:57
jel tko gledao Thora?

Jesam ja, suuuuper je film.

Pogledah konacno 'The Mechanic' i moram priznati da je super. Samo malo preocit.

Pogledao 'Quantum of Solace' koji mi se svidja iako sam misljenja da bi upravo Statham bio bolji Bond od onog debila Craiga.

Kum III me odusevio.

Sada cekam Pirati s' Kariba IV u 3Du

Zypick
29.05.2011., 00:39
Pirati mrak! A Mamurluk II da ne pricam. Ne znam kad sam se zadnji put toliko smijao zaista :)

Rock n Rolla za pogledati isto :)

Ima neko prijedlog za neki film kao sto su Rock N Rolla ili cak Snatch ?

dmw
30.05.2011., 13:57
Snatch, Lock, Stock and Two Smoking Barrels i Mean Machine

Zypick
03.06.2011., 10:25
Neko gledao Million Dollar Hotel ?

Zypick
20.06.2011., 22:30
Danas je poginuo Ryan Dunn. Lik je bio kraljina, inace jedan od protagonista Jackassa.

Svidio mi se kad sam gledao Gumball film a on i Bam u Lambu..

Vajmar
20.06.2011., 23:42
Ako volite dobru komediju grubljeg humora onda definitvno pogledajte MILF...

Dodi_napalm
21.06.2011., 07:24
Pa jaoooo "The Mechanic" je g***vno od filma žeće.. Kliše na klišeom, nakon trećine filma sam znal kraj.. uglavnom bzvze. Šteta downloda i vremena. Statham treba malo počet birat uloge, ovo je već isfural 100 puta.
Hangover 2 očekivano dobar - preporuka. :)
Napokon pogledal i "Inglorius Bastards" (nisam stigel do sad) neloš, ali od Tarantina sam očekival neznam, nekaj još, neki spaljeni efekt boleštine osim rezanja svastike na čelu:).

Zypick
21.06.2011., 12:25
Jebo te, ovi Dudesonsi, su i od Jackassa gori :O

easy
21.06.2011., 12:55
kad već spominješ Jackass, jučer je pogino njihov član, Ryan Dunn.

Zypick
21.06.2011., 13:10

Debeli, bradati kralj. Pocivao u miru.

Vajmar
21.06.2011., 14:14

Od cega xD, nisu ga one gluposti valjda ubile...

Zypick
21.06.2011., 14:46
Od cega xD, nisu ga one gluposti valjda ubile...

Poginuo u saobracajki

Vajmar
21.06.2011., 15:03
Poginuo u saobracajki

Postaje ironicno koliko ljudi tako pogine. Treba dovest karbonska vlakna u standardne automobile.

Baljo23
10.08.2011., 11:30
Jučer pogledao SALT- agentica CIA-e se daje u bjeg nakon što ju dezerter optužuje da je ruski špijun. Film mi se jako dopao. ;)

Blackhawk
10.08.2011., 12:40
Ma tebi se dopala glumica a ne film ;-)

Baljo23
10.08.2011., 16:04
Ma tebi se dopala glumica a ne film ;-)

494 ____________ 495

zelot
10.08.2011., 19:20
ja trenutno gledam seriju hustle ili ti ga vrhunski prevaranti na naski. bbc serija, odlicna, svaka epizoda zasebno, bila je i na htv-u!
radi se o skupini koja vara pohlepne, bahate i opcenito lose ljude ali bogate! imaju super fore, odlicne prevare, jako su pametni i jos vise zanimljivi!
prevare su im teske stotine tisuca funti, ne bave se nista ovim sitnim osim ako im treba na brzaka 20, 30 ili 50 000 onda u roku par sati to srede, odlicna serija, preporucam svakako!
i naravno, misfits ako netko nije gledao! misfits je odlicna serija, jedna od najoriginalnijih u zadnje vrijeme!!!

http://www.youtube.com/watch?v=fnl82_3v-xc

zelot
10.08.2011., 19:22
inace u seriji ne nathan carcina kakve nema, lik je jednostavno lik :D

Zypick
22.09.2011., 23:53
Joj, Johnny English je film za samo sjest' i plakati. Pisanje od smije'a :D

xKRgirl01
27.09.2011., 19:25
Jedan od boljih koje sam gledala mi je definitivno Source code

Zypick
27.09.2011., 19:36
Pogledati 'Milf' :D

Zypick
22.10.2011., 01:24
Cars 2 je meni fenomenalan

Zypick
20.11.2011., 12:49
I nastavljam sa gledanjem filmova

U zadnje sam vrijeme jednostavno ostao zapanjen, odusevljen i ko zna sta vec sa Schindlerovom Listom, The Prestige-om i Se7en-om. Isto tako V for Vendetta spada u ovu grupu.

Sada skidam 'Psycho'. Valjda je dobar

karte_m0lim
20.11.2011., 14:01
ima li netko volje da zatuče one jebene vampire, jer mi ih je više pun qu*** ....

Zypick
20.11.2011., 14:10
Ono nema smisla ni gledati

xnet5310
20.11.2011., 18:28
Navodno je Bella trudna sa vukodlakom(Jacob)a ne sa svojim švalerom(Edwardom).;)Kad ovaj skuži dat če je na:vjesala:

karte_m0lim
20.11.2011., 19:14
skinuh cam rip samo da ne moram bit pratnja u kino....

Sting
20.11.2011., 19:42
Navodno je Bella trudna sa vukodlakom(Jacob)a ne sa svojim švalerom(Edwardom).;)Kad ovaj skuži dat če je na:vjesala:

Kako sad to... ja sam cijelo vrijeme mislio da je Jacob zločest, a da je ovaj Edward na strani dobra... Sad sam zbunjen :S

Zypick
21.11.2011., 00:07
Pa tako I jest, samo sto je Bella malo sarala po sumarku :)

Zypick
01.12.2011., 11:25
Shawshank redemtion, uf koji film majko mila.

dmw
07.12.2011., 11:08
Juce sam pogledao Fast 5 sranje film. Prvi deo je najbolji.

Zypick
11.12.2011., 14:51
Black Hawk down, dobar.

dmw
11.12.2011., 18:03
Ovi ameri vise ne prave dobre filmove a ni nema bas dobrih glumaca. Gledao sam planetu majmuna 2, strumfove, thor, kauboji i indijanci, sve sranje filmovi.

Zypick
11.12.2011., 22:42
Pa pogledaj dobre filmove onda tipa

Shawshank Redemption
Schindler's list
Pulp Fiction
Black Hawk Down
V for Vendetta (engleski)
The Prestige (engleski)
I seriju dobrih Guy Ritchijevih :snatch, rockandrolla; lock, stock and two smoking barrels

I uvijek su UK glumci bili bolji od Americkih. Pogledaj pa se javi :D

Luka_R32
12.12.2011., 00:02
http://www.imdb.com/chart/top

;)

Zypick
12.12.2011., 00:06
Vidis, zaboravih na Kumove; Good, bad and the Ugly, Goodfellas.

Fight club mi nije legao nekako. Svidja mi se ono razmisljanje poslije filma :)

Memento i Se7en savrseni :D

Law Abiding Citizen pogledaj a film o Sadamovom sinu (Devil's Double) ni pod razno. Zajeb epicnih razmjera. Bourne triologija.

Majko mila sta sam ih pogledao :O

dmw
12.12.2011., 10:33
Stariji filmovi su bolji. Jel neko gledo novog Konana posto je onaj sa Svarcikom epic.

Zypick
12.12.2011., 11:23
Ne nuzno da su stariji filmovi bolji ali ima i u tome nesto.

Meni su najbolji oni iz 90ih. Sad cekam novog Holmesa.

Inception mrak

Dodi_napalm
12.12.2011., 11:40
Inception moram ponovo, ma traje li ga traje, pa svi sanjaju i spavaju, pa i ja zaspim ... i tak već 3 puta.. :)
Zy baš gađaš zlatne 90-te... već išel gledat koji Shawshank Redemption ti gledaš, pa nije valjda neki remake snimljen... a ono oriđiđi.
Yups odličan, kad je izašel svi smo pričali o njemu, scena sa kamenom mi je zakon :)
Guy Ritchi se po meni dijeli na: prije madonne odličan, sa madonnom prosjek, poslje madonne opet odličan.. :)
Smurfsi su dobri klincima, jer njima su i namjenjeni. Novi Konan nije ni do koljena originalu... Nema do Švarcija..

Luka_R32
12.12.2011., 12:29
Ima tko kakve mini serije za preporučit? Nešto tipa Band of Brothers, Pacific, Rome, Generation Kill...?

joker4life
12.12.2011., 12:33
Ima tko kakve mini serije za preporučit? Nešto tipa Band of Brothers, Pacific, Rome, Generation Kill...?

Mini serije nemam ali nije lose npr. Breaking Bad

Sting
12.12.2011., 20:49

Kao odraslija osoba nisam pogledao niti jednu seriju...

Ali, svima preporučam da pogledaju Brigadu (kod nas Sašina ekipa). Meni je to tako fascinantno... svima to predlažem :P

Zypick
12.12.2011., 20:55

Hustler ^^

Baljo23
12.12.2011., 21:03
Kao odraslija osoba nisam pogledao niti jednu seriju...

Ali, svima preporučam da pogledaju Brigadu (kod nas Sašina ekipa). Meni je to tako fascinantno... svima to predlažem :P

I moje preporuke, serija je odlična! :yaisse:

zelot
12.12.2011., 21:24
eto pi pitanju serija osjecam se prozvano hehe
jedan sam od onih koji je prestao gledat filmove i prebacio se na serije :)

prvenstveno zasto sto film kratko traje i likovi nisu ni priblizno razradjeni kao u serijama!!

jocker je spomenuo breaking bad i da, serija je odlicna!! medju najboljima koje sam gledao! glavni lik je apsolutno nevjerojatan covjek :)

dalje od toga meni je odlicna sons of anarchy!! moto klub i bikeri koji se bave svercom oruzja ali bitnije je to sto imaju kodeks po kojem zive i pravila sto se tice kluba! klub je glavni! nitko i nista nije bitnije od kluba, cak ni zivot, ni obitelj (Klub je obitelj najbitnija)!! vazno je spomenuti da je muzika u seriji nevjerojatna! serija sa najboljom muzikom!!

i ima jedna serija kojoj sezona traje 6-7 epizoda i presmijesna je i zanimljuva i bolesna i spaljena, MISFITS :d
ETO UPRAVO SAD IDEM POGLEDAT PRVU EPIZODU 3. SEZONE!!
(faking caps lock)

i za kraj igra prijestolja, vjerojatno najbolja serija ikad napravljena!!
ps: totalno sam otvoren za prijedlog neke dobre serije :)

dmw
12.12.2011., 21:33
Prva serija koja mi pada na pamet i koju sam voleo je Dosije X. Inace presto sam odavno gledati serije, samo filmove. Volim pocetak i kraj.

joker4life
12.12.2011., 21:50
@zelot
heisenberg own los pollos hermanos :D

stvarno sjebana serija

Luka_R32
13.12.2011., 22:29
ps: totalno sam otvoren za prijedlog neke dobre serije :)

Ako te zanima ratna tematika (2. svjetski rat) preporučujem "Band of Brothers" (Združena braća) - najbolja serija koju sam ikad gledao, ako ti je dobar film "Spašavanje vojnika Ryana" onda će te ovo oduševiti, a po seriji je napravljen i Call of Duty 1.

Jako slična serija je i "Pacific" samo što se radnja prebacuje na Amere i Japance i njihov rat na pacifičkom bojištu.

"Generation Kill" je također ratne tematike, ali radnja se prebacuje u novije doba i Irak. Dobiješ malo uvid u to što su ameri radili u Iraku i kako im je bilo.

"Rome" je serija u dvije sezone, kao i sam naslov govori radnja se odvija u Rimu. Cezari, gladijatori, Kleopatre, itd..

Zypick
13.12.2011., 22:36
Evo, na Lukinu preporuku, sam poceo skidati svih 11 epizoda. Privuklo mi je paznju ovo vojno nastrojenje jer su mi ti filmovi fascinantni. Kasnije cu pogledati 'Generation Kill'.

Inace, Band of Brothers je po IBDMu dobio 9.6/10

The Simpsons
14.12.2011., 00:01
Evo, na Lukinu preporuku, sam poceo skidati svih 11 epizoda. Privuklo mi je paznju ovo vojno nastrojenje jer su mi ti filmovi fascinantni. Kasnije cu pogledati 'Generation Kill'.

Inace, Band of Brothers je po IBDMu dobio 9.6/10
Band of Brothers, definitivno najbolja ratna serija!
Moja preporuka dobre serije je Twin Peaks. Kultna serije, također kultnog Davida Lyncha.
Teško za opisat, jednostavno nakon tog serijala ja nisam vidio ništa slično, originalno i dojmljivo kao Twin Peaks. :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=7oDuGN6K3VQ

Također i Crime story mi je bila odlična.